Náš príbeh

Každý má svoj príbeh. Prečítajte si ten náš.

Začínali sme ako chalupári kúpou starej drevenice v osade U Červeňov v roku 1978. Od tejto doby sme sa každoročne vracali do malebného kraja Zázrivských kopaníc.

Ako čas plynul podarilo sa nám rekonštruovať starú stodolu a na jej pôvodnom mieste vystavať novú drevenicu.

Našou snahou bolo na jednej strane postaviť drevenicu, ktorá plne korešponduje s tradičnými technológiami a používanými materiálmi a rešpektovať tak typickú vidiecku architektúru a na strane druhej poskytnúť návštevníkom útulné ubytovanie s maximálnym komfortom.

V neskoršom období sa naskytla príležitosť zveličiť túto osadu ešte viac zrekonštruovaním starého murovaného domu v susedstve a prispieť tak k vytvoreniu jedinečného miesta v celej Zázrivej.

Hlavnou prioritou pre nás je vaša spokojnosť. Verte nám, že keď si chcete oddýchnuť od stresu veľkomesta, zhonu či každodennej práce, tak ubytovanie v našej drevenici a pobyt v tomto krásnom kúte Slovenska je zaručeným balzamom a liekom na moderný spôsob života.

Čo o nás povedali naši zákazníci?

Nádherné prostredie, rozprávkové ticho, neuveriteľne čistý vzduch, krásna príroda, veľmi príjemní ľudia, maximálne ústretoví majitelia, jednoducho pobyt ako v rozprávke. Až sa nechce veriť, že takáto autentická drevenica môže byť postavená a vybavená tak luxusne (sauna, nábytok z dubového masívu, sklo-keramická varná doska,...). Všetci 12 sme sa cítili ako v inom svete a určite sa sem opäť vrátime.

Miro

Rozprávková chalúpka, krásna, čistá. Výborná komunikácia s majiteľom. Ocenili sme tiež pokoj a kľudné prostredie polosamoty. Pre deti boli k dispozícii hračky, čomu sa zasa tešili naši najmenší spoluturisti. Ubytovanie len odporúčam.

Eva

Vychutnajte si najlepšie prázdniny pre vás a vašich blízkych spolu s nami.